درباره‌ی اقلیما

گروه اقلیما شرکتی فعال در حوزه‌ی خدمات بین‌المللی است که با اتکا بر دانش و پژوهشِ اعضایی متعهد و کاردان، در دو سال گذشته به سرعت در حال رشد و گسترشِ فعالیت‌های حرفه‌ای خود بوده است. علاوه بر خدمات «ویزا و مهاجرت» که پیوسته در حال افزایش تعداد مسیرها و تنوع روش‌های آن هستیم تا بتوانیم برای طیف وسیع‌تری از مخاطبان کارآمد باشیم، در «تجارت بین‌المللی» نیز برای توسعه‌ی کسب و کار شما و تسهیل امور مالی‌تان در خارج از مرزهای کشور خدمات سودمند و بعضاً منحصر به فردی را ارائه می‌کنیم. در شرایطی که دسترسی به اطلاعات درست و دقیق در فضای مجازی هر دم دشوارتر می‌شود، گروه اقلیما پیش و بیش از هر چیز می‌کوشد به مخاطبان خود درباره‌ی آنچه به دنبالش هستند آگاهی و شناختِ کافی بدهد، راه را نشان‌شان دهد و از بی‌راه بر حذرشان دارد، و بدون حاشیه‌پردازی واقعیت هر ماجرایی را ساده و سرراست بازگو کند. با شناخت درست از موضوع پیشِ رو، بستری امن برای تصمیم‌گیری و انتخاب فراهم می‌شود. از همین‌روست که کارشناسانِ اقلیما همواره آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصیِ رایگان به شما هستند تا در انتخاب بهترین مسیر و سپس پیمودنِ آن همراهی و یاری‌تان کنند.

خدمات اقلیما

ویزا. یکی از فعالیت‌های اصلی گروه اقلیما تسهیل فرایند اخذ ویزاست. همان‌طور که می‌دانید برخی کشورها در ایران کنسولگری ندارند و برخی دیگر به سختی برای ارائه‌ی خدمات وقت ملاقات می‎دهند. این دشواری‌ها و همچنین برخی پیچیدگی‌ها در فرایند درخواست ویزا، نیاز به راهنمایی و همراهی کارشناسان امر را ضروری می‌نماید. در این مسیر، گروه اقلیما برای اخذ وقت سفارت، تکمیل فرم‌های درخواست، انجامِ پرداخت‌ها از جانب متقاضی، راهنمایی در آماده‌سازیِ مدارک، ترجمه، خرید بلیت، رزرو هتل، و پیک‌آپ پاسپورت تا به انتها در کنار شماست.

مهاجرت. یکی دیگر از فعالیت‌های تخصصی گروه اقلیما ارائه‌ی خدمات مهاجرت و اخذ اقامت است که به روش‌های مختلف امکان‌پذیر است، از جمله از طریق سرمایه‌گذاری و خرید ملک، از طریق کارآفرینی، از طریق ادامه تحصیل، و روش‌های دیگر. دپارتمانِ مهاجرتِ گروه اقلیما به طور دائم در حال رصد تازه‌ترین رویدادهای مرتبط با امور مهاجرت است و علاوه بر اطلاع‌رسانی در شبکه‌های اجتماعی، فعالیت‌های حقوقی خود را نیز منطبق با آخرین قوانین مهاجرتی کشورها دنبال می‌کند.

تجارت. فعالیت‌های تجاری زمانی که بخواهند از مرزها کشور فراتر بروند، برای ایرانیان مشکلاتی را به دنبال دارند که عمدتاً ناشی از تحریم‌های آشناست. این‌جاست که ما با کمک گرفتن از وکلای قدرتمند خود در اروپا مسیر را هموار کرده و موانع را کنار می‌گذاریم. ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در اروپا گزینه‌های فوق‌العاده سودمندی هستند که گروه اقلیما به جرئت از معدود شرکت‌های قادر به انجام آن در ایران است.

درباره گروه مهاجرت و اخذ ویزا اقلیما

راه‌تان دور و وقت‌تان محدود است، ما در کوتاه‌ترین زمان به مهم‌ترین پرسش شما بهترین پاسخ را می‌دهیم.