میخواهم..

در وب‌سایت اقلیما، اطلاعات دقیق و به‌روز‌ شده‌‌ی «ویزا، مهاجرت، و تجارت بین‌المللی» در دسترس شماست.

جستجو

گروه مهاجرتی اقلیما

Eqlima Group

چون زندگی همین یکبار است!

آنکه از راه بپرسد چالاک‌تر است، از گروه اقلیما بپرسید!

مقالات

مصاحبه ویزای یونان
اقامت یونان

مصاحبه ویزای یونان

معمولا شرکت در مصاحبه به ویژه مصاحبه سفارت یونان برای تمامی افرادی که از طریق ویزای طلایی قصد مهاجرت به این کشور را دارند نگران کننده و استرس‌آور است، اما با دانستن مهم ترین سوالات مصاحبه گلدن ویزای یونان می‌توان این نگرانی‌ها را رفع کرد. در این مقاله می‌توانید شرح کامل سوالات مصاحبه ویزای طلایی یونان را مشاهده کنید.

ادامه مطلب »
دریافت گلدن ویزای یونان
اقامت یونان

مراحل درخواست ویزای طلایی یونان

دریافت گلدن ویزای یونان از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور راحت‌ترین و سریع‌ترین روش برای اخذ اقامت اروپا است. با دریافت ویزای طلایی یونان می‌توانید همسر و فرزندان و حتی پدر و مادر خود و همسرتان را نیز به یونان ببرید. برای اطلاع از شرایط، مدارک و مراحل درخواست ویزای طلایی یونان بر روی لینک کلیک کنید. برای مشاوره‌ی رایگان و دریافت گلدن ویزای یونان با کارشناسان اقلیما در ارتباط باشید.

ادامه مطلب »
پاداش‌ها و مزایای مالی برای کسب‌وکارهای نوپای در فرانسه
اقامت فرانسه

پاداش‌ها و مزایای مالی برای کسب‌وکارهای نوپای در فرانسه

اگر به راه اندازی کسب و کار خود در فرانسه فکر می‌کنید، لازم است بدانید که می‌توانید انواع مختلفی از پاداش‌ها و مزایای مالی برای کسب‌وکارهای نوپا در فرانسه را از دولت دریافت کنید. این پاداش‌ها به رشد و توسعه‌ی کسب و کار شما بسیار کمک خواهند کرد. برای راهنمایی هر چه بهتر شما در این مقاله ما انواع پاداش‌ها و حمایت‌های مالی دولت فرانسه را به مشاغل نوپا شرح دادیم.

ادامه مطلب »
طرح‌های سرمایه‌گذاری اجتماعی و پایدار در فرانسه
اقامت فرانسه

طرح‌های سرمایه‌گذاری اجتماعی و پایدار در فرانسه

فرانسه یکی از جذابترین کشورهای اروپایی برای سرمایه‌گذاران خارجی است؛ علت عمده آن نیز فراهم بودن زیرساخت‌های توسعه یافته در فرانسه برای انواع سرمایه‌گذاری‌ها است. باتوجه به حساسیت‌های زیست محیطی و لزوم داشتن زندگی سبزتر، در این مقاله به بررسی طرح‌های سرمایه‌گذاری اجتماعی و پایدار در فرانسه پرداختیم. برای مشاوره‌ی رایگان و اطلاع از روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری در فرانسه، با کارشناسان اقلیما در ارتباط باشید.

ادامه مطلب »

راه‌تان دور و وقت‌تان محدود است، ما در کوتاه‌ترین زمان به مهم‌ترین پرسش شما بهترین پاسخ را می‌دهیم.