مستر کارت یا ویزا کارت

مستر کارت و ویزا کارت هر دو در عرصه بین المللی  شناخته شده هستند و اعتبار آنها به صورت جهانی است. کسانی که می خواهند به کشورهای  دیگر سفر کنند یا انکه در حالت کلی برای مهاجرت و رفت و آمدهای بین المللی اقدام می کنند به مستر کارت و ویزا کارت احتیاج خواهند داشت.

مستر کارت یا ویزا کارت چیست؟

 مستر کارت و ویزا کارت هر دو مانند کارت اعتباری هایی که در اختیار دارید جز آن دسته از لوازم ضروری هستند که شما می توانید با استفاده از آنها اقدام به خرید کنید و در تمامی  کشور های جهان به راحتی از این کارت های اعتباری  برای خرید کردن به صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید و نگرانی از بابت پرداخت بهای کالاها و خدماتی که دریافت می کنید نداشته باشید.

شاید تاکنون برای ما هم پیش آمده باشد که قصد خرید از سایتهای بین المللی  همچون آمازون، گوگلی و اپ استور را داشته باشید اما نتوانید به راحتی کالاهای مورد نظر خود را از این فروشگاه های بین المللی جهانی تهیه کنید و با مشکل مواجه شوید، در چنین شرایطی با تهیه مستر کارت و ویزا کارت شما می توانید به راحتی این مشکلات را حل کنید.

بنابراین مستر کارت و ویزا کارت تنها برای شرایط خروج از کشور نیست و شما می توانید حتی در داخل کشور نیز از آنها استفاده کنید و هیچ دغدغه ای از این بابت برای شما وجود  نخواهد داشت. شما می توانید با داشتن مستر کارت و ویزا کارت هر زمان که بخواهید به راحتی در معاملات بین المللی به صورت حضوری و اینترنتی حضور  داشته باشید.

مسلما نحوه دریافت مستر کارت و ویزا کارت دارای شرایط نسبتا سختی است و نمی توان به احتی این کارت های اعتباری بین المللی را بدون داشتن یک راهنمای متخصص و حرفه ای دریافت کرد. گروه مهاجرتی متخصص اقلیما می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات لازم در مورد مستر کارت و ویزا کارت را بدست آورید و برای دریافت آنها اقدام کنید.

 مستر کارت و ویزا کارت با یکدیگر چه تفاوتی دارند؟

 مستر کارت و ویزا کارت دارای تفاوت ها و شباهت هایی هستند که نمیتوان آنها را نادیده گرفت. جالب است بدانید در حالت کلی  مستر کارت و ویزا کارت در عرصه جهانی دو رقیب سرسخت یکدیگر محسوب می شوند و هر یک دارای طرفداران خاص خود  هستند. اما نقطه مشترک و مهم هر دو آن است که جز یک شبکه پرداخت جهانی هستد و تنها چیزی که در واقعیت باعث ایجاد تفاوت میان مستر کارت و ویزا کارت شده است، مسائل مربوط به آفرها و پیشنهادات آنها است.

بر اساس آمار و میانگین بدست آمده در سال های اخیر می توان گفت که مستر کارت و ویزا کارت در بیش از ۲۰۰ کشور جهان ساپورت می شوند و تمامی کسانی به کشورهای دیگر می روند به راحتی می توانند از مزیت های مستر کارت و ویزا کارت استفاده کنند.

یکی  از مزیت های جالب ویزا کارت آن است که تقریبا با ۹۰۰ هتل لوکس در سطح جهان دارای قرارداد بین المللی است و تمامی دارندگان این کارت می توانند در این هتل ها از خدماتی مانند اینترنت رایگان یا حتی صبحانه بهره مند شوند.

همه افراد در هر کجای دنیا می توانند برای دریافت مستر کارت و ویزا کارت اقدام کنند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. قبل از آنکه بخواهید این کارت های اعتباری بین المللی را دریافت کنید باید در ابتا اعتبار داخلی داشته باشید و بتوانید تا میزان معینی سرمایه جمع اوری کنید.

در حالت کلی باید بگوییم که میزان کارمزد و مالیات های مربوط به مستر کارت و ویزا کارت تقریبا یکسان است و تفاوت خاصی میان آنها دیده نمی شود. شما می توانید از مستر کارت و ویزا کارت در اکثر نقاط جهان به راحتی استفاده کنید.

کردیت کارت به چه چیزی گفته می شود؟

وقتی در مورد مستر کارت و ویزا کارت صحبت میکنیم ممکن است با یک اصطلاح دیگر به نام کردیت کارت هم روبرو شویم و  معنای آن کمی مبهم باشد. کردیت کارت در حقیقت به معنای انواع کارت های اعتباری است که مستر کارت و ویزا کارت را هم شامل می شود.

جالب است بدانید که کردیت کارت های دیگری مانند سترن یا امریکن اکسپرس وجود دارند که افراد می توانند از آنها استفاده کنند اما این کارت ها تنها در آمریکا و چند کشور دیگر دارای اعتبار هستند و این در حالی است که مستر کارت و ویزا کارت در اکثر نقاط جهان شناخته شده و قابل استفاده هستند.

مستر کارت و ویزا کارت را چگونه انتخاب کنیم؟

بنابراین بهتر است قبل از اقدام به اخذ مستر کارت و ویزا کارت به طور کامل شرایط و جزییات آنها را مطالعه کنید تا بتوانید  عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشید. البته برای انکه کار شما به سرعت پیش رود و کمتر دچار مشکل شوید به شما پیشنهاد  میکنیم که از افراد  متخصص و کارشناسان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

اگر شما جز آن دسته از کسانی هستید  که می خواهید در عرصه معاملات بین المللی فعالیت کنید، می خواهید به کشورهای دیگر سفر کنید ( فرقی ندارد که این سفر تحصیلی یا کاری است) یا آنکه قصد مهاجرت و خرید از فروشگاه بین المللی دارید، اخذ مستر کارت و ویزا کارت برای شما ضروری و واجب است.

کارشناسان مجرب گروه مهاجرتی اقلیما آماده خدمت رسانی به تمام افرادی است که می خواهند مستر کارت و ویزا کارت را دریافت کنند و نیاز به راهنمایی دارند. نگران هزینه های  مربوط به مشاوره با کارشناسان گروه اقلیما نباشید؛ چرا که صفر تا صد خدمات مشاوره ای برای متقاضیان رایگان است.

راه‌تان دور و وقت‌تان محدود است، ما در کوتاه‌ترین زمان به مهم‌ترین پرسش شما بهترین پاسخ را می‌دهیم.