فهرست مطالب

مستر کارت یا ویزا کارت

مستر کارت و ویزا کارت  دو کارت بانکی بین المللی  معروف و معتبر در سطح جهان هستند. کسانی که می‌خواهند به کشورهای  دیگر سفر کنند یا آنکه در حالت کلی برای مهاجرت  اقدام می‌کنند، به مستر کارت و ویزا کارت حقیقی یا مجازی احتیاج پیدا می‌کنند.

مستر کارت یا ویزاکارت برای پی پال

مستر کارت یا ویزا کارت چیست؟

 مستر کارت و ویزا کارت هر دو مانند کارت اعتباری‌هایی هستند که در اختیار دارید. این کارت‌ها جزو لوازم ضروری هستند که شما می‌توانید با استفاده از آنها اقدام به خرید کنید و در تمامی  کشور‌های جهان به راحتی از این کارت‌های اعتباری  برای خرید کردن به صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید.

شاید تاکنون برای شما هم پیش آمده باشد که قصد خرید از سایت‌های بین المللی  همچون آمازون و اپ‌استور را داشته باشید، اما نتوانید به راحتی کالاهای مورد نظر خود را از این فروشگاه‌ها تهیه کنید و به مشکل بخورید. در چنین شرایطی با تهیه مستر کارت و ویزا کارت  می‌توانید به‌راحتی این مشکلات را حل کنید.

بنابراین مستر کارت و ویزا کارت تنها برای شرایط خارج از کشور نیست. شما می توانید حتی در داخل کشور نیز از آنها استفاده کنید. شما می توانید با این کارت‌ها  به‌راحتی معاملات بین‌المللی را به صورت حضوری و اینترنتی انجام دهید.

مسلما نحوه دریافت این کارت‌های بانکی بین‌المللی دارای شرایط نسبتا سختی است. و نمی‌توان به‌راحتی این کارت‌ها را بدون داشتن یک راهنمای متخصص و حرفه‌ای دریافت کرد. گروه مهاجرتی متخصص اقلیما  به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطلاعات لازم در مورد این کارت‌ها را بدست آورید و برای دریافت آنها اقدام کنید.

 مستر کارت و ویزا کارت با یکدیگر چه تفاوتی دارند؟

 مستر کارت و ویزا کارت  تفاوت‌ها و شباهت‌هایی دارند که نمیتوان آنها را نادیده گرفت. در حالت کلی  این کارت‌ها در عرصه جهانی دو رقیب سرسخت یکدیگر  هستند. در نتیجه هر یک  طرفداران خاص خود  را دارند. اما نقطه مشترک و مهم هر دو آن است که جزو یک شبکه پرداخت جهانی هستد. تنها چیزی که  باعث ایجاد تفاوت میان مستر کارت و ویزا کارت شده است،  آفرها و پیشنهادات متفاوت آنها است.

بر اساس آمارها می توان گفت که این کارت‌ها  در بیش از ۲۰۰ کشور جهان پشتیبانی می شوند.  یکی  از مزیت‌های جالب ویزا کارت  قرارداد بین‌المللی این کارت با تقریبا با ۹۰۰ هتل لوکس در سطح جهان است. دارندگان این کارت  در این هتل‌ها خدماتی مانند اینترنت رایگان یا حتی صبحانه دریافت می‌کنند.

همه افراد در هر کجای دنیا می‌توانند برای دریافت مستر کارت و ویزا کارت اقدام کنند و  محدودیتی  وجود ندارد. اما قبل از آنکه بخواهید این کارت‌های اعتباری را دریافت کنید باید ابتدا اعتبار داخلی کسب کنید. در حالت کلی میزان کارمزد و مالیات‌های هر دو کارت تقریبا یکسان است و تفاوت خاصی با هم ندارند. شما می توانید از این کارت‌ها در اکثر نقاط جهان به راحتی استفاده کنید.

کردیت کارت چیست؟

وقتی در مورد این کارت‌ها صحبت می‌کنیم  به یک اصطلاح دیگر به نام کردیت کارت هم برمی‌خوریم  که معنای آن کمی مبهم است. کردیت کارت در حقیقت به معنای انواع کارت‌های اعتباری است که این دو کارت هم جزو آنها هستند.

کردیت کارت‌های دیگری مانند سترن یا امریکن اکسپرس وجود دارند که افراد می‌توانند از آنها استفاده کنند، اما این کارت ها تنها در آمریکا و چند کشور دیگر دارای اعتبار هستند.

کارت‌های بانکی بین‌المللی را چگونه انتخاب کنیم؟

 بهتر است قبل از اقدام به دریافت این کارت‌ها به طور کامل شرایط و جزییات آنها را مطالعه کنید تا بتوانید  عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشید. البته برای انکه کار شما به سرعت پیش رود و کمتر دچار مشکل شوید به شما پیشنهاد  میکنیم که از افراد  متخصص و کارشناسان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

اگر شما جز آن دسته از کسانی هستید  که می خواهید در عرصه معاملات بین المللی فعالیت کنید، می خواهید به کشورهای دیگر سفر کنید ( فرقی ندارد که این سفر تحصیلی یا کاری است) یا آنکه قصد مهاجرت و خرید از فروشگاه بین المللی دارید، دریافت یکی از این کارت‌ها برای شما ضروری و واجب است.

کارشناسان مجرب گروه مهاجرتی اقلیما آماده خدمت رسانی به تمام افرادی است که می خواهند کارت بانکی بین‌المللی دریافت کنند و نیاز به راهنمایی دارند. نگران هزینه های  مربوط به مشاوره با کارشناسان گروه اقلیما نباشید؛ چرا که صفر تا صد خدمات مشاوره‌ای برای متقاضیان رایگان است.

راه‌تان دور و وقت‌تان محدود است، ما در کوتاه‌ترین زمان به مهم‌ترین پرسش شما بهترین پاسخ را می‌دهیم.